За мен

https://www.linkedin.com/in/georgi-nedelchev

3 коментара към “За мен”

  1. budd.bg e dobra ideq no napravete na4in za vryzka s vas bez horata da razkrivat detaili za sebe si, znaete 4e vsi4ko se sledi poshta, telefon, feisbuk, youtube ne vyrshat rabota za ideite po koito rabotite.

    ako nqmate idei mojete da poglednete https://prism-break.org/en/all/

    uspeh

    Харесвам

    1. Благодаря за предложението. Да, трябва да имаме такава възможност, ще проверим как да се случи на практика.

      Харесвам

  2. Трябва да се работи по всички начини гражданите да се върнат в политиката и да вземат решенията.

    Харесвам

Вашият коментар

Този сайт използва Akismet за намаляване на спама. Научете как се обработват данните ви за коментари.